Már megint Malcolm: 2x17

Malcolm nélkül

Malcolm kórházba kerül, így a család végre játszhat azzal a társasjátékkal, amiben Malcolm mindig legyőzte őket. Eközben Malcolm a gyerekosztályra kerül és ráadásul folyamatosan azt próbálja bizonygatni, hogy már semmi baja. Francis és társai pedig éhségsztrájkot tartanak, ugyanis a tábornok elvette tőlük a televíziót.

Már megint Malcolm: 2×17
Már megint Malcolm: 2×17
Feb. 25, 2001

Szólj hozzá a filmhez